Gomat 16she

Shitet nga: klina 14 Gsh 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 16 jan gjysem te bajtura nuk jan te gushavta nuk jan te domtura kerkun po kerrin ekam shit e tash ne kerrin qe ekam kto guma sum bajn ose i ndrroj me goma 195 50 15 per me shum thirr ne tel gomat 205 45 16she jan prodhim gjerman i jepi me garancion se nuk jan te domtune 045653571 049176878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim