Gomat e veres

Shitet nga: Albin 09 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne 215 45 17 ndrroj me naj telefon tveres jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim