Gome 18.4.30

Shitet nga: Tafil Hoti 27 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gome ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim