Kapaka per mercedes

Shitet nga: kosovar 14 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kapakat orginall per mercedes te rij pa asnje shenje vetem pak pluhen qe kom pritu mi la se i ka rrok pluhuri te rij dhe te bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim