Shes Goma 225/55 R 16

Shitet nga: Arben 06 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te Ruajtura te Ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim