Shes fellne per golf 5 passat 3c audi

Shitet nga: Blerim 28 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me guma te veres per passat golf audi fellnet jon te rujtura mire pa grritha ne gjendje te mire po ashtu gomat ne gendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim