Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C

Shitet nga: Valdrin Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C jane ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber +38349843195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim