Shess urgjent

Shitet nga: fellne 12 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shum te bukra 15 siq shihen ne foto Shes URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim