Shiten fellne 17 coll me 4 goma ne gjendje shume t

Shitet nga: Agim 02 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 coll me 4 goma ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim