URGJENT

Shitet nga: Arbeni 15 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me guma te veres jan me 4 sharafa jan ne gjendje shum te mir nuk dridhin bajn per golf opel etj Flm per mirkuptim.
Qmimi 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim