alufelge

Shitet nga: alban 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alufelge per mercedes E class 2011 shum pak te perdorura me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim