fellne 18 dhe 20

Shitet nga: Arben Veselaj 13 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 500 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18-she dhe 20-she cmimi 300 dhe 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim