fellne me goma

Shitet nga: dardan 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellnet me goma nr 16.45.225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim