fellne me guma dimnit

Shitet nga: dini 03 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gma dimnit shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim