fellne per bmw

Shitet nga: ALUSH 25 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17sh per bmw jan te mira as nuk dridhin jan me kuma te feres as nuk gjujn po ashtu ndrrohen me naj skuter ndrrohen me fellne te thjeshta me guma te dimrit flm per mirkuptim (RESPEKT)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim