goma dimri 4 copa 275/45/20

Shitet nga: nikson 04 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   260 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dimri 4 copa 275/45/20
049182534 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim