goma te dimrit 4 copa 275/45/20 QMIM I LIR

Shitet nga: nikson 04 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 275/45/20
260€ 4 copa
049182534 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim