kerkoj ni bandazh te opellit

Shitet nga: mahir 29 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj ni bandazh te opellit ne 5 vrima nr 15 kush ka me lajmroni ne ket numer 044392971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim