shes fellnet 15sh

Shitet nga: loreni 09 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma veres me profil 185 60 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim