shes gomat

Shitet nga: loreni 11 Pri 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat katra njejta dy me bandash edhe njo e veres e re gomat me profil 195 65 15 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim