Kasetfon Sony

Shitet nga: Mustaf 09 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ashte shume e mire me tana ashte usb e teje mundu edhe me p punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim