Kufer

Shitet nga: Bujar 28 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kuferin per valigje esht e re shum e mir 1 vit e perdort ne itali ekum ble tash gjindet ne kosov asht shum e mir mirpres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim