Radio Per Veture

Shitet nga: Joni Imeri 15 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio per Volksvagen : modele Passat , Golf 5, Touran etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim