Altenator dhe cilindri kryesor i frenimit per BMW

Shitet nga: Çabiq 07 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet nje altenator dhe nje cilinder kryesor per frenim per bmw 320 te vitit 2000 e perpjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim