Korp dhe llamell per ford mondeo 2.0 dizell

Shitet nga: Bujar 12 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet korpa me llamell per ford mondeoTDDI viti 2003, te dyjat jan shum te mira karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim