Minjaq i kombajs claas

Shitet nga: Tafil Hoti 02 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Trapin e kombajs Dominator, Senator etj, komplet me minjaq dhe gllauqina, te gjitha ne gjendje te rregullt dhe te gatshem per pune, Minjaqi ne gjendje perfekte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim