Pjes te ndryeshme rezerv per automjete

Shitet nga: Fatjon Hoti 21 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Jane kryesishte per automjete t'prodhimit gjerman dhe jane te ardhura nga Zvicra.Pjeset mund te shihen ne vendin tim.Qmimi eshte me marreveshje.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim