Riparim i te gjitha veturave MERCEDES-BENZ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mercedes-Benz Viki/Laura Zllakuqan. 01 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dijagnostifikim, programim adaptim dhe rifreskim ne sistemin elektronik.
VETURA JUAJ ESHTE PUNE E JONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim