Shes shofershajmen dhe dritaret 30€‼️

Shitet nga: Merrjep 03 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shofershajmen per reno expres pikap jan shum trujtne qmimi i diskutushem viber 049658159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim