Rimorkio gjermane 750kg

Shitet nga: D.S 14 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio Gjermane e doganuar dhe e regjistruar me numra te Kosoves .
Paisja shume e ruajtur .
Paisja eshte ne gjendje 100% te rregullt trafikore ,shume pak e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim