PJES ME POROSI

Shitet nga: nikson 15 Jan 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
ofrojm pjes me porosi per vetura : drita led , drita xenon , radio te ndryshme , radio touch screen dhe shum gjera te tjera per te gjitha llojet e veturave me qmime shum te volitshme. vonohen 1 deri 2 javë.tag: bmw mercedes audi seat vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim