Shes dritat Litec te ardhura nga amerika

Shitet nga: Rrustem 22 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat Litec te ardhura nga Amerika dritat béjn per golf 5 ne gjendje te rregullt jan pres bleres serioz flm per mirekuptim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim