Fellne

Shitet nga: Islam 20 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes fellnet 18 ne gjendje shum te mir me guma te reja te veres.Bejn per seri 3 dhe per seri 5 i kan unazat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim