Mbi kulm per makina

Shitet nga: mark 23 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes, kofer per, makina, i Cili, eshte, diku
Mbi nje meter 190, I gjate, dhe, diku 60cm
i Gjere, ne gjendje te mire, me qels, shume,praktik per njerzit
familjar,te cilet shkojne,neper pushime apo diku djeter.foto nuk
kam pasi koferi gjendet ne ks.e une ne Gjermani.
m_gjergjaj72@hotmail.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim