Pjes per W3 dhe Opell

Shitet nga: Valon 19 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes pjes per Golf3 si dhe Opell jan keto qe shihen ne foto: Dinama Flutren e Nxemjes me elektronik Shejat e Wolswagenit2 Mrezhen e poshtme njanen si dhe Shprendarsin e rrymes per OPELL vetem Angllaserin jan te ardhura nga gjermania bajn tana me marrveshje qmim i volitshem pres blers serioz 044567362.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim