ATLLAS 1304

Shitet nga: Adem Berisha 09 Pri 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Klinë
ESHT NE GJENDJE TE MIR PER PUN GJATSIA E KRANI ESHT 5M.20 ESHT SHUM I PESHTASHEM PER KANALE DHE PUNE TE NDRYSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim