KOMB BUSI VW LT 135 1999

Shitet nga: busi 04 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
SHITET KOMBI BUSI ME PERMASAT E LARTE SHENUARA I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE I QLAJMRUAR,I GATSHEM PER REGJISTRIM NE RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim