Kombe VW T4 dizel -93

Shitet nga: mehmet gashi 09 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
T4 shasia.1.9
Ne gjendje te rregull
lende djegse DIZEL
Ngjyra e Kuqe
Me 7 Ulese
Hidrualik
Me Fellne
Kabin e Prokolic

Nr> 044239626
Nr i Viberit>046533214QMIMI 3800 EURO Dhe Bejm Nderrim me Material Ndertimor...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim