2007 Komatsu WB93R

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3400 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim