2010 Volvo ECR28

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
950 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim