709

Shitet nga: mergim 25 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dogan e homoligim tip top e ki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim