AUTO SALLONI SALIAJ

Shitet nga: auto sallloni salihaj 10 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
AUTO SALLONI SALIHAJ GJINDUM NE MAGJISTRALEN PEJ PRISHTIN BUZ RRUGES NE FSHATIN GLLAREV TE NE MUN TE GJENI KETO LLOJE TE VETURAV EDHE TE KOMBAV INFORMATA ME TE HOLLSISHME MUNT KONTAKTONI NE 045 484 310 PER GJDO INFERMAT JU MIR PRESUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim