Atlas1304

Shitet nga: Aden Berisha 29 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's atlas 1304 ne gjendje prefekte esht I pershtshem per pun per me Shum info 044138937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim