BAGER ATLAS 13.02.E

Shitet nga: Ajeti 07 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES BAGERIN ATLLAS NE GJENDJE TE MIR PUNE PER INFORMATA KONTAKTO NUMRIN 044330384
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim