CARAD PER T4

Shitet nga: mergim 29 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Qmimi 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim