Cva

Shitet nga: Flurimi 12 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrohet kamjoni man me kran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim