Daf mikxer 4aks

Shitet nga: Ardian 22 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Daf mikser 4 aks ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim