Fiat Ducato 2.9 dizell pa dogan

Shitet nga: fiat ducato 14 Gsh 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet fiat ducato 2.9 dizell pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim