Hibobine

Shitet nga: Kujtim Gashi 29 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes hibobinen e ardhur ngA gjermania komplet me tana paisjet osht 044.825.678 viber +37745.714.909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim