KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND

Shitet nga: POTAIN - KRAN 18 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejme shitjen e te gjitha llojeve te komandav te markes :IMET ,AUTEC, RAVIOLI, DHE HETRONIC ...po ashtu bejme edhe shitjen e ngarkuesve dhe bateria per telekomanda ..
Per me shum info kontaktoni ne numrat:
Tel;044/247-281
Tel:044/664-751
Viber +393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim